HELIOS mEET – seznamte se

Co je to HELIOS mEET? Mobilní aplikace systému HELIOS pro hotovostní platby v terénu, která obsahuje EET komunikátor. Aplikace je plně integrovaná do systému HELIOS edice iNUVIO a pracuje v online/offline režimu. Tuto aplikaci využijí servisní technici v terénu, vystavovatelé, pracovníci pro drobný a stánkový prodej mimo kamennou prodejnu nebo obchodníci přímo u zákazníka.

Aplikace HELIOS mEET pro hotovostní platby v terénu

Základní vlastnosti aplikace HELIOS mEET:

  • Vystavení faktury za hotové včetně EET komunikace
  • Podpora obchodního procesu: Expediční příkaz -> Výdejka/Dodací list -> Faktura -> Pokladní doklad (automatické generování přímo z mobilní aplikace)
  • Práce s položkami – lze přidávat nové položky ze stavu skladu na doklad (doplní se cena dle přednastavené cenové úrovně pro mobilní aplikaci), dále lze položky editovat – měnit množství i cenu, či mazat
  • Přehled organizací/zákazníků včetně kontaktních osob a kontaktů
  • Zobrazení aktuálního stavu skladu pro dané zboží včetně ceny

Technické parametry aplikace HELIOS mEET:

  • Podpora Android a iOS – postačí vám mobilní telefon či tablet
  • Podpora Bluetooth tiskárny – doklad s EET vytisknete přímo u zákazníka
  • Vlastní EET komunikátor – pro EET komunikaci nebude třeba připojení k serveru s HELIOS Orange edice iNUVIO

Jak to s HELIOS mEET funguje?

Veškeré prodeje v aplikaci mEET plně respektují procesy, které máte nastaveny ve svém HELIOS Orange. V rámci obchodního procesu tedy proběhne vše, včetně vygenerování příslušného expedičního příkazu, výdejky, dodacího listu, faktury i finálního pokladního dokladu s EET kódem. Expediční příkazy si lze v aplikaci také přímo editovat či zakládat, přímo na místě u zákazníka.

mEET má samozřejmě přístup i do skladu, kde si můžete zobrazit nejen aktuální skladové zásoby, ale i jejich nacenění. mEET navíc umožňuje pracovat i s došlými objednávkami a přiřazovat je požadovaným kontaktním osobám.

Máte zájem o aplikaci HELIOS mEET? Nebo chcete jen více informací?