Prezentace nového řešení Business Intelligence pro váš HELIOS

Připravili jsme pro vás prezentaci našeho nového řešení Business Intelligence pro HELIOS iNuvio. První termín 2.2.2024 se velmi rychle obsadil, a proto jsme vypsali termín druhý 8.3.2024. Ale i ten byl během pár hodin obsazen.

Pokud se na vás nedostalo a měli byste zájem zúčastnit se prezentace, kontaktujte nás. Vypsali bychom třetí termín.

Řešení Business Intelligence

  • doplňuje firemní data o manažerský pohled a poskytuje okamžitou podporu pro rozhodování a řízení firmy
  • umožní vám sledovat a vyhodnocovat vývoj hospodaření firmy i jednotlivých středisek, zakázek, skladových zásob, prodeje, nákupu, pohledávek a závazků, personalistiky i výroby

Nástroje Business Intelligence (BI) už dávno nejsou vyhrazeny jen těm největším korporacím. Díky našemu řešení BI může přednosti tohoto nástroje využívat každý ve svém HELIOS. Strukturu našeho BI si můžete prohlédnout v příloze (HELIOS BI – menu).

Proč využít nástroje BI?

  • Vytržení z provozní slepoty – i když se vnější realita neustále mění, máme tendenci změny nevidět či je omlouvat dočasnými výkyvy, které se přece děly i v minulosti. BI nástroje vám však nabídnou kdykoliv dostupný přesný obraz reality, jak současné, tak minulé.
  • Řízení na základě dat namísto dojmů – BI vám umožní pracovat s aktuálními daty naprosto kdykoli a kdekoli
  • Okamžitý vhled do dění na trhu – BI dokáže poskytovat rychlý vhled v podstatě do libovolných dat, a to na různých úrovních detailu. Díky tomu můžete snadno podchytit, co se děje na trhu, i v kterých regionech, o které zboží je aktuálně zájem, či které vám naopak už nějakou dobu leží na skladě.
  • Přesná data pro všechna oddělení i zaměstnance – k datům by měl mít přístup každý, kdo je pro svou práci potřebuje. Je jen na vás, komu všemu k nim dáte přístup.

Věnujte nám 2 hodiny svého času a my vám ukážeme, jakým způsobem by vám HELIOS mohl dále pomoci ve vašem úspěšném podnikání.