HELIOS Easy

Informační systém pro malé firmy a živnostníky

Už znáte nový HELIOS Easy. Jedná se o podnikový informační systém pro malé firmy či živnostníky. Je to ideální startovací systém, pokud vám už přestávají stačit excelovské tabulky a tužka s papírem.

3 hlavní přednosti IS HELIOS Easy

  1. Je levný.
  2. Není to krabicový systém, upravíme vám jej dle potřeby na míru.
  3. Není problém kdykoli přejít na HELIOS iNuvio.

HELIOS Easy je to pravé řešení pro malou společnost. Neomezuje ji jako jiný krabicový software a současně jí dává téměř neomezený prostor pro její další růst.

Informační systém pro malé firmy a živnostníky

HELIOS Easy je určen pro ty z vás, kdo si chcete pořídit svůj první informační systém a bojíte se, že HELIOS iNuvio je pro vás příliš velký. Nechcete zbytečně investovat do něčeho, co ještě nevyužijete a raději byste začali s něčím menším. Zároveň ale máte strach, že vám malý systém za chvíli přestane stačit a budete si muset pořizovat systém větší. HELIOS Easy je sice levný, ale přitom plnohodnotný informační systém, který lze upravit na míru. A jakmile vám začne být „malý“, můžete kdykoliv přejít na HELIOS iNuvio.

Cena HELIOS Easy

HELIOS Easy se pořizuje jako balíček. V každém balíčku je 9+1 databáze. V jednom HELIOS Easy tedy můžete spravovat až 9 firem a k tomu máte ještě jednu testovací databázi. Balíček 9+1 databáze si můžete pořídit pro 1, 3 nebo 5 uživatelů. Další uživatele si můžete po 1 dokupovat. Systémová podpora se platí ročně pevnou částkou.

Přechod na HELIOS iNuvio

HELIOS Easy je ideální v tom, že je stejný jako HELIOS iNuvio. Nejen vzhledem, ale především tím, jak se v něm pracuje. Když tedy přestoupíte z HELIOS Easy na HELIOS iNuvio, uživatelé si toho ani nevšimnou. HELIOS je systém, který poroste spolu s vaším podnikáním. Nikdy si nemusíte kupovat nic, co byste nevyužili a zároveň systém po celou dobu pracuje tak, jak potřebujete.

Nastartujte své podnikání s HELIOS

Zaujal vás HELIOS Easy? Máte zájem o bezplatnou prezentaci systému