Volná pozice – Konzultant

Jste šéf či vedoucí výroby a chcete změnit práci a přitom využít své zkušenosti v jiném oboru?

Máte praxi s vedením výroby? Znáte výrobní proces, tzn. přijetí objednávky od zákazníka, kapacitní zaplánování, kompletní zpracování ve výrobě až po odeslání hotové zakázky zákazníkovi? Tato práce vás baví, ale chtěli byste ji pozvednout na trochu jinou úroveň? Rádi byste své praktické znalosti využili při nastavování výrobních procesů v IS HELIOS zákazníkům na míru? Pojďte k nám pracovat na pozici konzultanta.

Budete mít možnost využít své zkušenosti z praxe a komunikovat s lidmi. A nejen to. Na pozici konzultanta budete mít možnost se neustále něco nového učit a předávat to dále zákazníkům.

Jestli vás tedy láká školení zákazníků a svůj pracovní týden si rádi proložíte cestováním, pak hledáme právě vás!

Neznáte HELIOS? To vůbec nevadí. Protože na ten vás zaškolíme my. Když spojíme naše znalosti s IS HELIOS a vaše znalosti výrobního procesu, bude z vás perfektní konzultant.

Co můžete od pozice Konzultant čekat:

Po zaškolení budete nastavovat IS HELIOS a poskytovat poradenství zákazníkům v oblasti výroby. Budete se podílet na prezentaci IS HELIOS novým zákazníkům. Budete školit koncové uživatele a komunikovat s našimi zákazníky po telefonu (hotline). Část práce budete provádět vzdáleně, část práce budou tvořit konzultace přímo u zákazníků

Z čeho budete mít dobrý pocit:

Výsledky své práce uvidíte okamžitě. Budou jimi spokojení zákazníci, kteří díky vašim praktickým zkušenostem začnou svůj výrobní proces pomocí nástrojů IS HELIOS řídit rychleji a přehledněji.

Co od vás očekáváme:

Dobrá znalost výrobního procesu – TPV, zaplánování do výroby, řízení výroby, odvádění výroby, kapacity, řízení kvality. Platný řidičský průkaz B. Ochota se učit nové věci a chuť komunikovat se zákazníky.

Co vám na oplátku nabídneme:

Jsme menší, ale zato stabilní firma. Na trhu jsme od roku 1998. O co jsme menší, o to jsme pružnější. Aktuálně se pohybujeme okolo 20 zaměstnanců. Díky tomu vám můžeme zaručit, že se se svými kolegy i nadřízenými budete setkávat pravidelně a osobně a především vaše práce bude vidět.

Informace o pozici

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená 4+1 týden, firemní vozidlo, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na vzdělávání, vlastní organizace náplně práce, vzdělávací kurzy, školení.

Máte o pozici zájem?