Tisková zařízení RICOH - iKomplet

Tisková zařízení RICOH

Také byste chtěli snížit své náklady na tisk a současně zlepšit správu dokumentů? Znáte způsob, jak urychlit pracovní proces a být ještě produktivnější? My ano! Víme, že každý chce být alespoň o krok před svou konkurencí a že s rostoucími požadavky moderní kanceláře roste i potřeba vysoce produktivního partnera. A tím se pro vás mohou stát kancelářské stroje RICOH.
 

Maximální užitek + snížené náklady
= RICOH

Pro řešení výroby, distribuce a správy dokumentů nasazujeme stroje značky RICOH, protože tyto stroje jsou navrženy tak, aby vám přinesly maximální užitek při práci s dokumenty a zároveň snížily náklady na jejich vytváření. Kancelářské stroje RICOH vám pomohou pracovat rychleji a efektivněji díky kombinaci nejmodernějšího hardware s výkonnými softwarovými nástroji.

Ocenění společnosti Ricoh

 V roce 2010 byl RICOH oceněn společností BERTL za kvalitu, výkonnost a bezpečnost svých tiskáren a multifunkčních zařízení. Ricoh zvítězil se svými produkty ve čtyřech kategoriích.

 V roce 2011 byl RICOH v průběhu Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu jmenován jednou z nejstabilnějších společností na světě. RICOH získal toto ocenění již posedmé za sebou.
 

Zjednodušte si každodenní práci se stroji RICOH! Jak?

Kancelářské stroje RICOH jsou přímo stvořeny pro zjednodušení vaší každodenní práce s tiskovými dokumenty. Jsou plně rozšiřitelné a nabízejí množství funkcí a výhod včetně rychlosti a distribučních možností. Barevné kopírky a multifunkční stroje RICOH jsou navrženy tak, aby vás posunuly vpřed a maximálně zvýšily vaši pracovní produktivitu. K tomu všemu je už samozřejmostí snadné použití, intuitivní ovládání, vysoká produktivita i nejmodernější funkce správy dokumentů. S kancelářskými stroji RICOH budete vždy připraveni ke zdolání všech současných i budoucích výzev.

Kancelářské stroje RICOH vás dostanou před konkurenci

Veškeré organizace a firmy hledají neustále nové způsoby, jak snižovat své náklady a rovněž způsoby pro vytváření nových obchodních či konkurenčních výhod. Multifunkční tisková zařízení RICOH vám poskytnou tu nejsnazší cestu pro tvorbu dokumentů. Nasazením nejmodernějších tiskových technologií RICOH zvýšíte svoji produktivitu díky zjednodušení podnikových procesů a to v rámci celé organizace. Přinášíme vám také řešení, která vám pomohou s výrobou i archivací dokumentů. Software SafeQ a GlobalScan NX ve spojení se stroji RICOH dokážou zázraky.  

 

Zařízení Ricoh

 kompletní nabídka zařízení Ricoh

Chtěli byste nabídku na kancelářský  stroj RICOH? Nebo byste se o tiskových zaří zeních RICOH chtěli dozvědět více? Pak neváhejte a kontaktujte nás.