Tisková zařízení Canon - iKomplet

Tisková zařízení Canon

Život je o volbě. Nikdy nelze držet staré a nové zároveň. Minulost a budoucnost. Jedno je nutné nechat jít. Jste ochotni zřeknout se špatného, abyste riskovali, že přijde něco lepšího? Protože Canon je tady.

Jako jedna z nejprestižnějších značek na trhu vám Canon může nabídnout laserové tiskárny, kopírky, skenery, faxy a multifunkční zařízení, vhodný produkt pro všechny domácí i podnikové potřeby. Od jednoúčelových zařízení až po plně škálovatelná černobílá i barevná multifunkční zařízení.

 

Zařízení Canon vám zaručí:

 špičkovou kvalitu
 vysoký výkon
 spolehlivost
 snadnou obsluhu
 hospodárný provoz

 

Canon - vaše konkurenční výhoda

Se zařízeními značky Canon budete schopni získávat a prezentovat informace ihned. Můžete je sdílet s těmi, kdo je potřebují a naopak účinně chránit před těmi, kdo se k nemají dostat. Využijte konkurenční výhodu, kterou vám Canon nabízí. Pracujte efektivně se všemi druhy informací, s těmi, co leží na stolech vašich zaměstnanců, v kancelářských skříních, až po ty v cloudových serverech a mobilních zařízeních. Informace znamenají moc.

 

Canon - nejefektivnější řízení informací

Nositeli informací jsou dokumenty. Vyjadřují nápady, strategie, přesvědčují, radí, vyučují a informují. A to jak elektonicky, tak i na papíře. Proto je velmi důležité využívat dokumentovou a tiskovou platformu, která vám umožní řídit dokumenty a informace co nejúčinnějšími a nejefektivnějšími způsoby. A to vám umožní zařízení Canon, která podporují cíle vašeho podnikání a umí se přizpůsobit rychle se měnícímu prostředí.

 

Organizace, které aktivně spravují svůj park tiskáren, kopírek, multifunkcí a faxů, mohou ušetřit 10 - 30 % svých nákladů na tisk.

 

Canon podporuje mobilní práci

 

52 % lidí, kteří využívají smartphony pro práci, říká, že ze svého zařízení momentálně nemohou tisknout, i když by chtěli. Canon jim to umožní!

 

Canon poskytuje podporu pro mobilní a flexibilní pracovní postupy, které pracovníkům umožňují zvýšit efektivitu. Výkonné aplikace uživatelům umožňují tisknout z jakékoli webové a mobilní aplikace podporující službu Google Cloud Print nebo skenovat na zařízení iPad, iPhone a mobilní zařízení se systémem Android, včetně tisku z těchto zařízení. A to vše bez narušení zabezpečení nebo kontroly nákladů.

 

Canon pro každého

Univerzální a rozsáhlá řada zařízení Canon je vhodná pro domácnosti, pro malé pracovní skupiny a kanceláře i pro velká oddělení nebo printroomy. Své si u Canonu najdou také obchodníci, kteří jsou neustále na cestách. Ať potřebujete kvalitní barevný tisk, nebo úsporný černobílý výstup, malé či velké množství, mezi produkty Canon jistě existuje zařízení, které lze přizpůsobit tak, aby naprosto odpovídalo vašim požadavkům na výstup a záznam.

 

Zařízení Canon

 kompletní nabídka zařízení Canon

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo chcete poradit s výběrem zařízení Canon na míru, kontaktujte nás.