Reference Servis dispečink - iKomplet

Reference Servis dispečink

AISECO s. r. o., BrnoAISECO

 dodávky zboží a služeb, včetně servisních služeb v oblasti klimatizací, solárních panelů, vzduchotechniky a tepelných čerpadel.

 

ARTOS CZ, spol. s r. o., BouzovARTOS CZ

 tradiční dodavatel strojů a zařízení z oblasti pekařských technologií.

 

DAITE s. r. o., BrnoDAITE

 prodej a servis kopírek, tiskáren, projekčních zařízení a LED obrazovek.

 

Flamy Pardubice a.s., PardubiceFlamy Pardubice

 společnost Flamy Pardubice a.s. vede Canon Business Center Východní Čechy. Zabývá se prodejem, pronájem a servisem kancelářské techniky Canon.

 

Hrbáček Servis s.r.o., Želechovice nad DřevnicíHrbáček Servis

 prodej, pronájem a servis kancelářské techniky Konica Minolta. Společnost Hrbáček Servis s.r.o. je jediným Elite Partnerem Konica Minolta v České republice.

 

Kancelářská technika LEJKA s.r.o., HnojníkLEJKA

 prodej, pronájem a servis kancelářské techniky Konica Minolta. Společnost je jedním z Elite Partnerů Konica Minolta v České republice. Kancelářská technika LEJKA také nabízí malonákladový tisk, včetně grafických služeb. Dále také nabízí vlastní A4 papír značky Lejka, který je připravován technologii „triotec“ a dosahuje nejvyšší kvality A+.

 

LANIKO Morava s.r.o., ProstějovLANIKO

 společnost LANIKO se zabývá prodejem, pronájmem a servisem kancelářské techniky Ricoh. Krom toho také nabízí svým zákazníkům analýzy tisku, monitoring nákladů na tisk a elektronickou evidenci dokumentů. V portfoliu produktů najdete také docházkové systémy a systémy pro monitoring vozidel.

 

LANIKO Praha s.r.o., PrahaLANIKO Praha

 společnost LANIKO se zabývá prodejem, pronájmem a servisem kancelářské techniky Ricoh. Krom toho také nabízí svým zákazníkům analýzy tisku, monitoring nákladů na tisk a elektronickou evidenci dokumentů. V portfoliu produktů najdete také docházkové systémy a systémy pro monitoring vozidel.

 

MYSELF kancelářská technika s.r.o., PrahaMYSELF

 prodej, pronájem a servis kancelářské techniky. Autorizovaný specialista značky Konica Minolta se zaměřením na profesionální poskytování komplexních tiskových služeb, provádění technické a servisní podpory, realizaci tiskových řešení na míru, prodej produktů a financování kancelářské techniky formou výhodného značkového pronájmu. Společnost je dlouhodobě vyhodnocována jako největší prodejce výrobků Konica Minolta v České republice.

 

RBR Reprosysteme, spol. s r.o., ProstějovRBR Reprosysteme

 velkoobchod s kancelářskou technikou.

 

Slanina Dušan S.D. SERVIS s.r.o., Hradčany

 zajištění kompletního servisu a údržby obráběcích strojů jak v České republice, tak i v zahraničí.

 

Taran s.r.o., OlomoucTaran

 Taran, s.r.o. je certifikovaným prodejním a servisním partnerem společnosti XEROX Czech Republic. Prodává a servisuje produkty značky XEROX od malých tiskáren formátu A4, barevných a černobílých kancelářských strojů až po velkoformátová zařízení a produkční tiskové systémy.

 

Technotrade s.r.o., OlomoucTechnotrade

 výhradní zastoupení značek Danfoss Power Solutions (dříve Sauer-Danfoss), Turolla OCG, Comatrol, Reggiana Riduttori, NBB a dalších pro Českou republiku. Společnost nabízí prodej jednotlivých dílů, kompletní návrh hydraulických systémů s využitím komponent výše uvedených značek, prodej náhradních dílu, popřípadě kompletní servis vlastních výrobků.

 

ZP - TECH, s.r.o., Česká SkaliceZP - TECH

 prodej a servis zdravotnických potřeb a zdravotních pomůcek. ZP - TECH je oficiálním distributorem výrobků společnosti PROMA REHA, s.r.o.