Reference HELIOS - iKomplet

Reference HELIOS

AKO Blatný s. r. o., Ochoz u Brna

 autodoprava, kontejnery, likvidace odpadů, rozvoz nafty

 

Best - Business,a.s., Kunštát

 výroba a prodej brousících nástrojů. Společnost se specializuje na výrobu tzv. mikro materiálů, zejména karbidu křemíku. Dnes produkuje pod chráněnou značkou a chráněným názvem BEST - MORAVITCARBO.

 

BMB s.r.o., Ždánice

 výroba nábytku z masivního dřeva, přírodní dýhy a laminované desky. Hlavní produkce je směrována do oblasti sériové výroby bytového a ložnicového nábytku. Další část produkce tvoří zakázková výroba a nábytek pro hotelový program.

 

BSK industrial s.r.o., ŠumperkBSK industrial

 hlavním výrobním programem společnosti je výroba nástrojů pro studené tváření, práškovou metalurgii a třískové obrábění se specializací výroby nástrojů ze slinutého karbidu. BSK industrial s.r.o. si vydobyla svou pozici mezi dodavateli v automobilovém průmyslu, v oboru práškové metalurgie (lisovací nástroje), obalové techniky i elektroprůmyslu.

 

CÍL style, s.r.o., Prostějov

 výroba konfekce společnosti CÍL vychází z dlouholeté tradice textilní a oděvní výroby v prostějovském regionu. Dlouhodobě společnost vyrábí pro stálé zahraniční zákazníky Bogner Willy SRN, Bogner of America Inc USA i pro tuzemský trh. Hlavním sortimentem oděvní výroby jsou: dámské a pánské pláště, dámská saka, dámské kalhoty, bundy, sukně i halenky.

 

DAKR spol. s r.o., Hranice

 výroba zahradní a zemědělské techniky

 

DSD-Dostál, a.s., Dřevohostice

 společnost vyrábí stroje pro dopravu, chlazení a skladování sypkých materiálů. Dále nabízí zařízení pro regulace a separace. Poskytuje inženýrskou činnost v oblasti dodávek technologických celků ve stavebním průmyslu.

 

eCentre, a.s., Ostrava

 elektonické dražby, optimalizace nákupních procesů

 

EKOINVESTA spol. s r.o., Hranice

 stavebně montážní firma, jejiž specializací je technické zařízení budov a průmyslové technologie. Dále se zabývá také výstavbou a rekonstrukci objektů pozemního, průmyslového a inženýrského stavitelství a výstavbou ekologických staveb.

 

ERGO společnost s ručením omezeným, Chornice

 výrobně-obchodní společnost

 

EUROGEMA CZ, a.s., Olomouc

 jedna z nejvýznamnějších stavebních firem v Olomouckém kraji. Dodávky bytových staveb, inženýring a realitní servis. 

 

GALVA s.r.o., Držovice

 galvanické povrchové úpravy kovů

 

GIOMETAL s.r.o., Brno

 firma nabízí služby v oblasti výroby vzduchotechniky a kovovýroby

 

GRIOS s.r.o., Olomouc

 výroba drátěného programu pro automobilový průmysl, obchodní vybavení, vybavení domácností, zahrad či produktů pro drobné zvířectvo. 

 

Imex Group, s.r.o., Ostrava

 nákup, prodej, vývoz a dovoz zbraní, střeliva a dalšího vojenského materiálu

 

KOVOT INVEST s.r.o., Stařechovice

 práce v oblasti kovovýroby - výroba výtahových dveří jednokřídlých v provedení standard, dveře portálové a celoprosklené. Společnost vyrábí také formy, přípravky, ocelové konsrukce, bezpečnostní stojany pro kola, zemědělskou techniku a další výrobky.

 

KP - KOPRO s.r.o., Prostějov

 vývoj a výroba plastových výrobků a forem pro automobilový, elektrotechnický a ostatní průmysl

 

LN Group, s.r.o., Dolany

 Společnost je významným producentem trvanlivých potravin se středoevropským rozměrem. Disponuje moderním výrobním zařízením a má aplikovány mezinárodní standardy bezpečné produkce potravin. Klade značný důraz na rozvoj BIO a Fair Trade potravin.

 

MAVI Company, a.s., Ostrava

 pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

 

MIJA-THERM, s.r.o., Šumperk

 výroba průsvitných konstrukcí budov, výroba ze skla

 

MT TAPES s.r.o., Petrov nad Desnou

 výroba ochranných fólií

 

Nábytek VASA spol. s r.o., Tábor

 výroba kvalitního kancelářského nábytku a zařízení veřejných interiérů. Výroba nábytku pro domovy důchodců. nábytku bytového (vestavné skříně a kuchyňské sestavy) i výroba nábytku na zakázku.

 

Nipass s.r.o., Vysoké Mýto

 firma působí v oboru výfukových systémů a komunálních nástaveb. Pro nákladní vozidla, autobusy, stavení stroje, zemědělské stroje a traktory vyrábí výfukové potrubí, koncovky, tlumiče a doznívače včetně jejich izolací a dalších součástí. Společnost provádí také montáž dalších dílů vozidel, jako jsou nalévací hrdla nádrží a potrubí pro chladící kapaliny.

 

NORD SERVICE, spol. s r.o., Opava

 velkoplošný a digitální tisk

 

ORSO Lanškroun s.r.o., Lanškroun

 kompletní výroba nástrojů a přesných náhradních dílů. Společnost se specializuje na elektroerozivní obrábění, CNC frézování, CNC soustružení, bodové a tvarové broušení s vysokou přesností. Specializace zahrnuje obrábění SK materiálu, ve které brousí i závity.

 

PK OSSENDORF s.r.o., Brno

 projektová a inženýrská kancelář

 

plaan czech, s.r.o., Kroměříž

 projekční, inženýrská a konzultační společnost

 

PROŘEZ spol. s r.o., Prostějov

 dřevovýroba a prodej stavebního řeziva

 

REDO s.r.o., ProstějovREDO

 vývoj a výroba z různých materiálů (cordura, bavlna, PES, kůže atd.) vybavení a výstroje pro armádu, policii, hasiče a bezpečnostní složky. Jde například o batohy, tašky, vesty, bojové vesty pro speciální armádní jednotky a brigády rychlého určení, pouzdra a obaly na střelivo, zbraně a různou výzbroj, polní mobilní lůžka. Společnost vyrábí různé typy certifikovaných upínacích pásů pro zajišťování břemen na silničních vozidlech, při letecké, železniční a námořní dopravě. Výroba různých textilních, koženkových a usňových dílů pro automobilový průmysl.

 

Rybář tech s.r.o., SloupRybář tech

 výroba, prodej a servis strojů a zařízení pro zimní a letní údržbu komunikací. Výroba komunální techniky - sněhové pluhy a radlice (čelní, šípové, zadní), sekačky a mulčovače (příkopový mulčovač), nakladače, zametače, sypače atd. Výroba upínacího a zvedacího zařízení (TBZ, upínací desky, atd.) pro traktory, malotraktory a jiné komunální nosiče.

 

Ryšavý s.r.o., Velké Němčice Ryšavý

 konstrukce a výroba tvářecích/lisovacích nástrojů (střižných, ohýbacích, tažných a sdružených), jednoúčelových nástrojů, přípravků pro kontrolu, montáž, svařování a obrábění a přesných strojírenských dílů.

 

SART-stavby a rekonstrukce a.s., Šumperk

 stavby a rekonstrukce - silniční a železniční mosty, železniční stavby, dopravní stavby. Kovovýroba, oprava mechanizace traťového hospodářství. Provoz železnice Desná.

 

SOKOLA Group s.r.o., BučoviceSOKOLA Group

 hlavní činností je výroba nábytku na zakázku a prodej stavebnin, což znamená, že společnost je schopna zajistit dodávku zboží a služeb jak pro novostavby od jejich počátku, tak pro rekonstrukce. Do portfólia společnosti dále patří služby pěstitelské pálenice, pneu/ rychlo servisu, včetně montáží a revizí LPG, čerpací stanice LPG, mycí linky a drobné stavební činnosti.

 

UNAR s.r.o., Bystřice pod Hostýnem

 výrobu matrací, roštů, postelí, sedacích souprav, židlí a doplňků. Výrobky jsou dodávány do tuzemských i zahraničních hotelů, lázeňských domů, nemocnic, rekreačních komplexů, penzionů i domácností. 

 

UNIHAL s.r.o., Otrokovice

 vizualizace, projekce, výroba a montáž univerzálních montovaných hal

 

V.A.P.K., s.r.o., Pustiměř

 společnost navázala ve výrobě svého sortimentu na dlouholeté tradice výroby kouřovodů v Česku a na Slovensku

 

VESPA Prostějov, spol. s r.o., Prostějov

 výroba společnosti je zaměřena převážně na pánské i dámské konfekce, a to na výrobu pánských obleků a kabátů a dámských kostýmků. Nejdůležitější mezinárodní značky, pro které společnost vyrábí, jsou Calvin Klein a italská značka Lardini.

 

WISTA s.r.o., Zlín - LoukyWISTA

 přední dodavatel komplexních technologických řešení v oblasti povrchových úprav. Vlastní unikátní technologie SOLITON®, speciálně vyvinutá pro efektivní provoz tryskacích komor, je zaměřená hlavně na vyšší výkon a snížení provozních nákladů použitých materiálů a energií.

 

Z&Z Dřevohostice s.r.o., DřevohosticeZ&Z Dřevohostice

 výroba elektromotorů, výroba paketů pro elektromotory, prodej a opravy elektromotorů, elektropřevodovek, čerpadel a elder.