Volná pozice – Konzultant informačního systému

místo výkonu Prostějov (sídlo společnosti iKOMPLET), služební cesty po celé ČR

Požadujeme

  • praxe z konzultace informačního systému (účetní systémy nestačí)
  • znalost SQL
  • orientace ve firemních procesech
  • komunikativnost
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Výhodou

  • znalost IS HELIOS Orange

Nabízíme

  • zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
  • motivační systém finančního ohodnocení
  • práci na zajímavých a náročných projektech
  • perspektivní práci ve stále se rozvíjejícím oboru
  • práci v příjemném kolektivu a v nadstandardním prostředí
  • osobní i profesní růst
  • mnoho benefitů, jako např. odborná školení, firemní notebook a telefon, služební automobil, stravenky a další

Náplň práce

  • aktivní kontakt se zákazníky
  • analýzy firemních procesů u zákazníků
  • konzultace IS HELIOS Orange
  • implementace IS HELIOS Orange
  • úpravy IS zákazníkovi na míru
  • předávání požadavků klientů programátorovi
  • školení IS HELIOS Orange

Máte o pozici zájem?