Volná pozice – IT specialista

místo výkonu Prostějov, sídlo společnosti iKOMPLET

Požadujeme

  • praxe na obdobné pozici
  • orientace v informačních systémech a ERP programech

Výhodou

  • znalost SQL
  • znalost IS HELIOS Orange
  • znalost Delphi

Nabízíme

  • práci na zajímavých a náročných projektech
  • perspektivní práci ve stále se rozvíjejícím oboru
  • práci v příjemném kolektivu a v nadstandardním prostředí
  • osobní i profesní růst

Náplň práce

  • správa, konfigurace a údržba (aktualizace) všech systémových SW jak na serverech, tak na stanicích a aktivních prvcích infrastruktury, včetně správy uživatelů
  • správa, konfigurace a údržba (aktualizace) všech SW nutných pro provoz infrastruktury, jde například o: Exchange, MS SQL, informační systém, docházkový systém, Kniha jízd, Office, včetně Outlook, antiviry, antispamy, delphi,…
  • správa, konfigurace a údržba všech HW prostředků IT infrastruktury
  • návrhy a nacenění celků a prvků infrastruktury HW a SW pro naše zákazníky
  • poradenství u zákazníků v oblasti infrastruktury

Máte o pozici zájem?