Informační systém

Informační systém slouží k řízení každodenních aktivit a firemního provozu. Výběrem informačního systému HELIOS pokryjete veškeré potřeby své firmy, od účetnictví, před řízení projektů, výrobu, skladové hospodářství, knihu jízd až pod mzdy a personalistiku. Tím minimalizujete množství různých softwarových programů ve své firmě.

Nový informační systém může být začátkem digitální transformace vaší firmy. Je to příležitost, jak nastartovat moderní fungování.

informační systém HELIOS
Systém ServisDispečink
Systém Smlouvy

Zaměřte se na budoucnost

Při výběru nového informačního systému se nezaměřujte na to, co vám systém může nabídnout ve vaší současné situaci. Zaměřte se na to, co vám může nový systém přinést v budoucnu. V dnešním světě je potřeba zavádět ve firmě inovace tempem, jaké vyžadují zákazníci.

Jak správně implementovat nový systém

Výběrem nového informačního systému ještě nic nekončí, naopak všechno právě začíná. Protože i když si vyberete pro sebe správný systém, ale s vaším dodavatelem se vám ho nepodaří správně naimplementovat, nebudete mít z nového systému radost a nedokážete systém využít v celé jeho šíři a možnostech. Informační systém HELIOS implementujeme již od roku 2007, přinášíme vám tedy 10 tipů, jak systém správně naimplementovat i u vás.