HELIOS Orange - iKomplet

HELIOS Orange

Pro vaše správná rozhodnutí, efektivní řízení firmy a její ekonomiky nasazujeme informační systém HELIOS Orange, jedničku na trhu mezi IS pro malé a středně velké firmy. Tento vyspělý systém zefektivňuje všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy a poskytuje aktuální přehled o situaci na trhu i uvnitř podniku, včetně propracované komunikace nebo systému návaznosti pracovních postupů (Workflow). HELIOS Orange je správný partner na cestu k úspěchu.

 

Proč je HELIOS Orange tím nejlepším řešením?

 dokonalý aktuální přehled o situaci na trhu i uvnitř podniku

 automatizace rutinních operací

 široké možnosti přizpůsobení na míru

 těsná integrace s MS Office

 bohatá a stále se rozšiřující nabídka oborových řešení

 možnost postupného nasazení ve firmě

 zázemí v českém prostředí

 

Oborová řešení HELIOS Orange

Každý obor podnikání je jedinečný a vyžaduje specifické funkce systému. Snažíme se proto informační a ekonomický systém HELIOS Orange co nejlépe přizpůsobit potřebám jednotlivých zákazníků. Proto pro vás máme velmi bohatou nabídku oborových řešení (školství, zdravotnictví, zemědělství, nemovitosti, sklářství, doprava, cla, stavebnictví, účetnictví, vydavatelství, bezpečnostní agentury, ...). Nabídka oborových řešení se stále rozšiřuje.

Sestavte si svůj informační systém

Menší firmy jistě ocení analytický rozsah informačního systému HELIOS Orange bez nutnosti jakýchkoliv úprav či možnost pořízení modulů a oblastí, které opravdu potřebují, což výrazně snižuje investici do informačního systému. Středně velké společnosti zase oceňují především množství specializovaných oblastí a návazných řešení, které umožňují pokrytí procesů ve firmách podnikajících v různých oborech a odvětvích. Samozřejmostí u tohoto typu informačního systému je možnost jeho přizpůsobení specifickým potřebám a požadavkům řízení těchto firem.

Co vám HELIOS Orange zaručí?

1. vyšší produktivitu a rychlost reakce - přehledné a komplexní informace pro všechny oblasti řízení umožňují přijímat efektivní rozhodnutí zvyšující konkurenceschopnost, produktivitu a rychlost reakce na nové příležitosti; 

2. jednoduchou obsluhu - jednoduché intuitivní ovládání, možnost přizpůsobit ovládání a vzhled aplikace potřebám uživatele; 

3. efektivitu práce - pokročilé systémy kontroly, které upozorňují uživatele na možné nesprávné kroky obsluhy, integrace s aplikacemi MS Office; 

4. bezpečnost - vysoká bezpečnost a spolehlivost doplněná o jeden z nejkomplexnějších systémů řízení přístupových práv.

Nesplňuje popis systému HELIOS Orange tak úplně všechny vaše požadavky? Nevadí, vyberte si řešení na míru dle vašeho podnikání.

Líbí se vám HELIOS Orange? Chcete se zeptat, zda jsme schopni upravit informační systém HELIOS Orange na míru i vám? Máte jakoukoliv jinou otázku nebo dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás!

 

Podrobné informace se dozvíte na stránkách našeho partnera firmy BüroKomplet, s.r.o.