HELIOS Easy - iKomplet

HELIOS Easy

Jste živnostník nebo malá firma? Uvažujete o pořízení svého prvního informačního systému? Nechcete žádný malý krabicový systém, který by vás omezoval svými hranicemi? Pak zvolte HELIOS Easy. Jedná se o nejlepší startovací informační systém na trhu. Ptáte se proč?

 

3 velká PLUS HELIOS Easy

1. Je levný.

2. Jde upravit na míru vašim požadavkům, není to žádný krabicový systém.

3. Poroste spolu s vámi a vaším podnikáním. Až vám jednou bude "malý", jednoduše přestoupíte na HELIOS Orange.

 

HELIOS je systém, který poroste spolu s vaším podnikáním. Nikdy nebudete platit nic, co byste nevyužili a zároveň bude systém vždy pracovat tak, jak potřebujete.

 

Informační systém pro malé firmy a živnostníky

Pokud jste až dosud vystačili s papírem a tužkou, s excelem, nebo ekonomickým systémem a bojíte se investovat do velkého informačního systému, pak HELIOS Easy je tou správnou volbou. Jde o menší informační systém, který vám však dokážeme přizpůsobit na míru. A až vám přestane HELIOS Easy svou velikostí stačit, nemusíte mít strach, že byste museli investovat do zcela nového informačního systému. Z HELIOS Easy jednoduše postoupíte na HELIOS Orange. Zajímá vás jak jednoduše?

 

Upgrade na HELIOS Orange                   

Přechod z HELIOS Easy na HELIOS Orange už být jednodušší ani nemůže. Nejen svým vzhledem, ale především způsobem práce jsou oba systémy naprosto totožné. Pokud tedy jednoho dne zjistíte, že je vám HELIOS Easy už "malý" a přejdete na HELIOS Orange, běžní uživatelé přechod na HELIOS Orange prakticky nezaznamenají. Větší systém samozřejmě přinese spoustu nových možností, ale způsob práce zůstane naprosto stejný.

 

Cena HELIOS Easy

HELIOS Easy se pořizuje jako balíček. V každém balíčku je 9+1 databáze. V jednom HELIOS Easy tedy můžete spravovat až 9 firem a k tomu máte jednu testovací databázi. Balíček 9+1 databáze si můžete pořídit pro 1, 3 nebo 5 uživatelů. Další uživatele si můžete po 1 dokupovat. Systémová podpora se platí pevnou částkou.

 

HELIOS Easy

Počet DB: 9+1

Systémová podpora/ročně

1 uživatel

29 900 Kč

6 600 Kč

3 uživatelé

44 900 Kč

9 800 Kč

5 uživatelů

55 900 Kč

12 400 Kč

Každý další uživatel

23 900 Kč

5 400 Kč

 

HELIOS nastartuje vaše podnikání!

Vyzkoušejte HELIOS 30 dní zdarma. Kontaktujte nás!

 

Podrobné informace se dozvíte na stránkách našeho partnera firmy BüroKomplet, s.r.o.