HELIOS - Co můžete vidět v Dataskopu? - iKomplet

HELIOS - Co můžete vidět v Dataskopu?

Dataskop shromažďuje v jeden okamžik množství informací z různých modulů na jednom místě. Pár příkladů...

 

Zobrazená data jsou pouze ilustrativní. V přehledech můžete zobrazovat data, která potřebujete vidět právě vy.

 

Detaily dle vybrané organizace

Na jednom místě/jedné obrazovce vidíte souhrnný přehled dokladů (došlé objednávky, faktury vydané, faktury přijaté) k vybrané organizaci. V přehledu můžete do záznamů vstupovat a prohlížet si detaily. Přiřazen je také graf prodeje dle jednotlivých měsíců.

Dataskop - detaily dle vybrané organizace

 

Dataskop - obchodní případy

Na jednom místě/jedné obrazovce vidíte všechny důležité doklady k vybrané organizaci - pohledávky, poptávky přijaté, objednávky přijaté, nabídky vydané, faktury vydané zálohové).

Dataskop - obchodní případy

 

Dataskop - saldokonto

Na jednom místě/jedné obrazovce vidíte saldo dle vybrané organizace. A to saldo odběratele i dodavatele v tabulce, i v grafickém znázornění. Graficky je zde i znázorněno průměrné prodlení podle dodavatele a odběratele.

Dataskop - saldokonto

 

Dataskop - servis

Na jednom místě/jedné obrazovce vidíte všechny důležité informace k vlastnímu stroji. Vyhodnocení stroje v čase, i graficky znázorněno. Umístění stroje u zákazníka a historii závad.

Dataskop - servis

 

Pokud byste chtěli získat o dataskopu více informací, kontaktujte nás. Pokud Dataskop již máte, ale nevíte, jak s ním pracovat, abyste z něj dostali výstupy, které potřebujete, zaškolíme vás. Napište nám.