Elektronická evidence dokumentů - iKomplet

Elektronická evidence dokumentů

Řešíte také problém, jak efektivně evidovat všechny firemní dokumenty? Co vytisknout, do jakého šanonu to založit a kam nakonec všechny ty šanony uložit? Existují řešení, díky kterým vaše problémy v oblasti tisku a evidence dokumentů zmizí nadobro. 

Bezpapírová kancelář

Papírový archiv je sice stále standardní záležitostí, nicméně fyzické hledání konkrétního dokumentu může být mnohdy zdlouhavé a někdy bohužel i bezvýsledné. A navíc mnoho oblastí vašich každodenních pracovních činností lze již dnes řešit bezpapírově. Díky tomu je možné postupně eliminovat stohy papírů na vašich stolech a řady šanonů ve vašich skříních. Systém GlobalScan NX jednoduše eviduje elektronické doklady přímo u záznamů informačního systému HELIOS Orange, případně jiného informačního systému, který umožňuje evidenci externích dokumentů. Tak si je můžete lehce najít, zobrazit, vytisknout, zkopírovat, poslat e-mailem či jinak zpracovat. A pokud informační systém používáte pomocí tzv. vzdálené plochy, je naskenovaný dokument dosažitelný prakticky odkudkoliv, kde je internetové připojení.

Proč si GlobalScan pořídit?   

 jednoduché, uživatelsky přívětivé rozhraní
 přímé skenování do informačního systému
 snadná konfigurace a uživatelské nastavení
 přizpůsobivost – GlobalScan NX pokrývá potřeby jak malých, tak velkých společností

 

Co vám GlobalScan NX přinese? 

GlobalScan NX zjednodušuje a zlepšuje integraci papírových dokumentů do digitálního prostředí organizace. Díky tomuto řešení už nebudete muset archivovat tuny papírových dokladů. Pomocí GlobalScanu NX papírové doklady jednoduše na jedno kliknutí naskenujete a GlobalScan naskenovaný dokument sám automaticky přiřadí ke konkrétnímu záznamu v informačním systému. Dokumenty v této podobě budete mít neustále po ruce a zbavíte se i neskladných papírových archivů.

Poslední generace aplikací pro digitalizaci

Zvyšte produktivitu digitální distribucí, sdílením a správou dokumentů. GlobalScan NX je poslední generací aplikací pro digitalizaci (skenování, distribuci a správu) papírových dokumentů. Rozšiřuje funkčnost skenování standardně dostupnou na multifunkčních strojích o další výhodné aspekty.

Chtěli byste nabídku na systém GlobalScan? Nebo byste se o GlobalScanu chtěli dozvědět více? Pak neváhejte a kontaktujte nás.

 

Podrobné informace se dozvíte na stránkách našeho partnera firmy LANIKO